Trainingschema West Frisia seizoen 2017/2018            
Maandag Start Eind Team Veld Veld nr Trainer (s)
  16:30 17:30 JO11-1 Kunstgras WF  1 + 2 Gerrit Kramer
  17:15 18:15 JO11-2 Kunstgras WF 3 + 4 ??
             
  18:30 19:45 JO15-1 Kunstgras WF 1 + 2 Richard Beers
  18:30 19:45 MO15-1 Kunstgras WF 3 + 4 ??
  19:50 21:15 MO17-1 Kunstgras WF 1 + 2 Danny Timmerman/Patrick van Kooten/Ruud de Goede 
  19:50 21:15 JO15-2  Kunstgras WF 3 + 4 ??
             
  18:30 19:30 Keepers JO12/JO13 Gras  Keepershoek Svend van Muiden
  18:30 19:45 JO12-1 Gras  5 + 6 Heyme Vis
  18:30 19:30 JO10-2  Gras  3 Hanneke Post/Rogier Eleveld/Marco Verhoek
  18:30 19:30 JO13-2 Gras  4 Mathijs Kok/Ricardo Steevens
  18:30 19:45 N.N.B. Gras  Punt ??
  19:30 21:00 JO17-1 Gras 1 + 2 Rob Pijfers/Marco Sluijs
  19:30 21:00 JO17-2 Gras 3 + 4 ????
  20:00 21:30 Senioren  6 Gras 5 + 6 n.b 
             
Dinsdag Start Eind Team Veld Veld nr Trainer (s)
  17:00 18:00 JO13-3 Kunstgras WF 1 + 2 Danny  Vreeken
  18:30 19:45 MO15-3 Kunstgras WF 1 + 2 Pieter Keirsgieter/Kees Vlaar
  18:30 19:45 MO13-1 Kunstgras WF 3 + 4 Marcel Smalheer
  20:00 21:30 Selectie 1 + 2 Kunstgras WF 1 t/m 4 Henk Spaan/Bert Spaan/Patrick de Vries
             
  19:00 20:00 Keepers JO16/JO17 Gras Keepershoek Perry Gijssen
  18:30 19:55 JO14-1 Gras 1 + 2 Gerard van der Werf
  18:30 19:55 JO13-1 Gras 3 + 4 Uco Souverein
  18:30 19:45 JO9-1 Gras 5 Matthijs van der Horst
  18:30 19:45 JO10-1 Gras  6 + PUNT Kris Rotgans/Bert de Wit
  20:00 21:30 VR selectie Gras 1 t/m 4 Joell Schouten
  20:00 21:30 Senioren  4 Gras 5 + 6 n.b
             
Woensdag Start Eind Team Veld Veld nr Trainer (s)
  14:00 15:00 JO8-1 ,2 en 3 Kunstgras WF  1 + 2 Siemen Smit
  14:00 15:00 JO11-1 Kunstgras WF 3 + 4 Gerrit Kramer
             
  17:00 18:15 JO10-3 t/m JO9-4 Kunstgras WF 1 t/m 4 Matthijs van der Horst + 6 assistenten
  17:00 18:15 JO11-2 t/m JO10-2 Kunstgras WF 1 t/m 4 Matthijs van der Horst + 6 assistenten
  18:30 19:30 JO12-1 Kunstgras WF 1 + 2 Heijme Vis
  18:30 19:30 JO13-2 Kunstgras WF 3 + 4 Mathijs Kok/Ricardo Steevens
  19:30 21:00 JO17-1 Kunstgras WF 1 + 2 Rob Pijfers /Marco Sluijs
  19:30 21:00 JO17-2 Kunstgras WF 3 + 4 ??
             
  16:30 17:30 JO11-1 Gras 5 + 6 Gerrit Kramer
  00:00 19:45 JO15-1 Gras 1 + 2 Richard Beers
  18:30 19:45 JO15-2  Gras 3 + 4 ??
  18:30 19:45 JO16-1 Gras  5 + 6 Bart Schutte
  18:30 19:45 N.N.B. Gras  Punt ??
  19:50 21:15 MO17-1  Gras 1 + 2 Danny Timmerman/Patrick van Kooten/Ruud de Goede
  19:50 21:15 MO15-1  Gras 3 + 4 ??
  19:45 21:15 Senioren 6 Gras 5 + 6 n.b
             
Donderdag Start Eind Team Veld Veld nr Trainer (s)
  17:00 18:00 JO13-3 Kunstgras WF 1 + 2 Danny Vreeken
  18:30 19:50 JO14-1 Kunstgras WF 1 + 2 Gerard van der Werf
  18:30 19:50 JO13-1 Kunstgras WF 3 + 4 Uco Souverein
  20:00 21:30 Selectie 1 + 2 Kunstgras WF 1 t/m 4 Henk Spaan/Bert Spaan/Patrick de Vries
             
  18:00 19:00 Keepers JO14/JO15 Gras Keepershoek Ricardo Steevers
  18:30 19:45 MO15-3 Gras 1 + 2 Pieter Keirsgieter/Kees Vlaar 
  18:30 19:45 MO13-1  Gras 3 + 4 Marcel Smalheer
  18:30 19:45 JO9-1 + JO9-2 Gras 5 Bjorn Krijtenberg/Ben van der Molen
  18:30 19:45 JO10-1 Gras  6 + PUNT Kris Rotgans/Bert de Wit
  19:50 21:30 VR selectie Gras 1 t/m 4 Joell Schouten
  19:50 21:30 Senioren 3  Gras 5 + 6 Cas Rood
             
Vrijdag Start Eind Team Veld Veld nr Trainer (s)
      Vrij     Vrij

veldindeling.jpg

Silema
Voetbalvereniging West Frisia - Ga naar de website
Kreeft auto&service
Impression creatieve communicatie