Trainingsschema

 

Maandag

 

Tijd

Veld 1

Veld 2

Veld 3

Veld 4

Veld 5

Veld 6

Veld 7

Veld 8

Keepershoek

16.30

 

 

 

 

 

 

E5

 

 

16.45

 

 

 

 

 

 

E5

 

 

17.00

 

 

 

 

 

E6

E5

 

 

17.15

 

 

 

 

 

E6

E5

 

 

17.30

 

 

 

 

 

E6

 

 

 

17.45

 

 

 

 

 

E6

 

 

 

18.00

 

 

 

E8

 

 

E4

 

 

18.15

 

 

C3

E8

 

 

E4

D3

 

18.30

 

 

C3

E8

MC1

C2

E4

D3

 

18.45

 

 

C3

E8

MC1

C2

E4

D3

 

19.00

C4

D5

C3

B3

MC1

C2

E4

D3

E+F

19.15

C4

D5

C3

B3

MC1

C2

 

D3

E+F

19.30

C4

D5

 

B3

 

C2

 

 

E+F

19.45

C4

D5

 

B3

 

C2

 

 

E+F

20.00

C4

 

 

 

 

 

Sen 8

 

E+F

20.15

C4

 

 

 

 

 

Sen 8

 

 

20.30

 

 

 

 

 

 

Sen 8

 

 

20.45

 

 

 

 

 

 

Sen 8

 

 

21.00

 

 

 

 

 

 

Sen 8

 

 

21.15

 

 

 

 

 

 

Sen 8

 

 

21.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maandag:      

Sen 8               20.00-21.30    Kleedkamer 1           Mico Soliano

B3                   19.00-20.00    Kleedkamer 2           Herman Leeninga

C2                   18.30-20.00    Kleedkamer 3           Peter van der Haak

E8                   18.00-19.00    Kleedkamer 4           Ben van der Molen / Jasper Riemers / Jan over de Linden

E5                   16.30-17.30    Kleedkamer 5            Freek van der Veen

E6                   17.00-18.00    Kleedkamer 5            N. Osman

E4                   18.00-19.15    Kleedkamer 5            Uco Souverein  / Jacco Zwiep

Keepers E+F      19.00-20.15    Kleedkamer 5            Hans Mol

C4                   19.00-20.30    Kleedkamer 7            Thijs Vlam

C3                   18.15-19.30    Kleedkamer 8            Marco Sluys

D3                   18.15-19.30    Kleedkamer 10           Rogier Eleveld

D5                   19.00-20.00    Kleedkamer 11           Ricardo Stevers  / Daan Slinger

Meisjes C1         18.30-19.30    Kleedkamer 12            Michael Schoonenberg

 

Dinsdag

 Tijd

Veld 1

Veld 2

Veld 3

Veld 4

Veld 5

Veld 6

Veld 7

Veld 8

Keepershoek

16.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.00

 

 

E7

 

 

 

 

 

 

17.15

 

 

E7

 

 

D2

 

 

 

17.30

 

 

E7

F1

 

D2

E2

E1

 

17.45

 

 

E7

F1

 

D2

E2

E1

 

18.00

 

 

 

F1

D4

D2

E2

E1

 

18.15

 

 

 

F1

D4

D2

E2

E1

 

18.30

D1

C1

B1

B1

D4

E3

 

 

 

18.45

D1

C1

B1

B1

D4

E3

 

 

 

19.00

D1

C1

B1

B1

D4

E3

 

 

 

19.15

D1

C1

B1

B1

D4

E3

 

 

 

19.30

D1

C1

B1

B1

 

 

Da 1

A1

 

19.45

 

 

 

 

 

 

Da 1

A1

 

20.00

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Da 1

A1

Selectie Keepers

20.15

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Da 1

A1

Selectie Keepers

20.30

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Da 1

A1

Selectie Keepers

20.45

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Da 1

A1

Selectie Keepers

21.00

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

 

 

Selectie Keepers

21.15

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

 

 

Selectie Keepers

21.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dinsdag 

F1                               17.30-18.30    Kleedkamer 1             Bart Schutte

A1                               19.30-21.00    Kleedkamer 1             Abbas Separ

B1                               18.30-19.45    Kleedkamer 2             Ed Slinger

E1                               17.30-18.30    Kleedkamer 3             Jacco Rijkhoff / Ferdie Zwiep

E2                               17.30-18.30    Kleedkamer 3             ?

E7                               17.00-18.00    Kleedkamer 4             Danny Vreeken

C1                               18.30-19.45    Kleedkamer 4             Rob Pijfers / Nick Clarijs

Selectie1+2                20.00-21.30    Kleedkamer 5 + 6        Henk Spaan / BjornTijsse                      

Selectie keepers       20.00-21.30    Kleedkamer 5 + 6        Martijn Valk

E3                               18.30-19.30    Kleedkamer 8  Derrick Stomp /Marcel Smalheer /Frans Loonstra        

D4                               18.00-19.30    Kleedkamer 9             Gerard van der Werf / Jos van Veen

Dames 1                      19.30-21.00    Kleedkamer 10             Tim Busschops (Wout Bosgra)

D1                               18.30-19.45    Kleedkamer 11            Vincent Kroezen / Damian Langereis / Yunus Bacaksiz

D2                               17.15-18.30    Kleedkamer 12             Freek van der Veen

                       

                                                                                                                       

Woensdag

Tijd

Veld 1

Veld 2

Veld 3

Veld 4

Veld 5

Veld 6

Veld 7

Veld 8

Keepershoek

16.30

 

 

 

 

 

 

E6

 

 

16.45

 

 

 

 

 

 

E6

 

 

17.00

 

 

 

 

 

 

E6

 

 

17.15

 

 

 

 

 

 

E6

D3

 

17.30

 

F7

 

 

 

 

 

D3

 

17.45

 

F7

 

 

 

 

 

D3

 

18.00

E4

F7

 

 

 

 

 

D3

 

18.15

E4

F7

C3

 

 

 

C4

D3

 

18.30

E4

 

C3

MD1

MC1

B2

C4

 

 

18.45

E4

 

C3

MD1

MC1

B2

C4

 

 

19.00

E4

D5

C3

MD1

MC1

B2

C4

 

 

19.15

 

D5

C3

MD1

MC1

B2

C4

 

 

19.30

 

D5

 

 

 

B2

 

 

 

19.45

 

D5

 

 

 

 

 

 

 

20.00

Da 2

 

 

 

Sen 8

 

Sen 5+6+Vet

Sen 5+6+Vet

 

20.15

Da 2

 

 

 

Sen 8

 

Sen 5+6+Vet

Sen 5+6+Vet

 

20.30

Da 2

 

 

 

Sen 8

 

Sen 5+6+Vet

Sen 5+6+Vet

 

20.45

Da 2

 

 

 

Sen 8

 

Sen 5+6+Vet

Sen 5+6+Vet

 

21.00

Da 2

 

 

 

Sen 8

 

Sen 5+6+Vet

Sen 5+6+Vet

 

21.15

Da 2

 

 

 

Sen 8

 

Sen 5+6+Vet

Sen 5+6+Vet

 

21.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Woensdag:     

F2/F3/F4/F5     14.00-15.00    Kleedkamer -                 Trainersteam

Sen 8              20.00-21.30    Kleedkamer 1                  Mico Soliano

F7                  17.30-18.30    Kleedkamer 2                    Danny Vreeken /Youri de la Fosse /Seymen Noorda

Overige Sen     20.00-21.30    Kleedkamer 3                 

Meisjes D1       18.30-19.30    Kleedkamer 4                   Mireille Deen / Yvonne Maret

E6                  16.30-17.30    Kleedkamer 4                      Freek van der Veen

E4                  18.00-19.15    Kleedkamer 5                      Uco Souverein / Jacco Zwiep

B2                  18.30-19.45    Kleedkamer 6                      Mark Bobeldijk / Perry Geyssen

C4                  18.15-19.30    Kleedkamer 7                      Thijs Vlam

C3                  18.15-19.30    Kleedkamer 8                      Marco Sluys

Dames 2          20.00-21.30    Kleedkamer 9                 Wout Bosgra

D3                  17.15-18.30    Kleedkamer 10                     Rogier Eleveld

D5                  19.00-20.00    Kleedkamer 11                     Peter Smit

Meisjes C1        18.30-19.30    Kleedkamer 12                   Michael Schoonenberg

 

                                                                                                                             

Donderdag

Tijd

Veld 1

Veld 2

Veld 3

Veld 4

Veld 5

Veld 6

Veld 7

Veld 8

Keepershoek

16.30

 

 

 

 

E5

 

 

E2

 

17.00

 

 

E7

 

E5

 

 

E2

 

17.15

 

 

E7

 

E5

D2

 

E2

 

17.30

 

 

E7

 

E5

D2

F1

E2

 

17.45

 

 

E7

 

 

D2

F1

 

 

18.00

 

 

 

E3

 

D2

F1

D4

 

18.15

 

 

 

E3

 

D2

F1

D4

 

18.30

D1

C1

B1

B1 / E3

A1

C2

 

D4

B+C keepers

18.45

D1

C1

B1

B1 / E3

A1

C2

MB1

D4

B+C keepers

19.00

D1

C1

B1

B1

A1

C2

MB1

D4

B+C keepers

19.15

D1

C1

B1

B1

A1

C2

MB1

D4

B+C keepers

19.30

D1

C1

B1

B1

A1

C2

MB1

 

B+C keepers

19.45

 

 

 

 

A1

 

MB1

 

 

20.00

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Da1

Sen 3

Sel. keepers

20.15

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Da1

Sen 3

Sel. Keepers

20.30

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Da1

Sen 3 + 4

Sel. Keepers

20.45

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Da1

Sen 3 + 4

Sel. Keepers

21.00

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Da1

Sen 3 + 4

Sel. Keepers

21.15

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Selectie1+2

Da1

Sen 3 + 4

Sel. keepers

21.30

 

 

 

 

 

 

 

Sen 4

 

Donderdag:         

F1                                           17.30-18.30         Kleedkamer 1                      Bart Schutte

A1                                          18.30-20.00         Kleedkamer 1                      Abbas Separ

B1                                          18.30-19.45         Kleedkamer 2                      Ed Slinger

E2                                          16.30-17.30         Kleedkamer 3                      Patrick de Vries

C2                                          18.30-19.45         Kleedkamer 3                      Peter van den Haak

E7                                           17.00-18.00         Kleedkamer 4                      Y. de la Fosse /S. v.d. Noorda

C1                                          18.30-19.45         Kleedkamer 4                       Rob Pijfers / Nick Clarijs

E5                                           16.30-17.30         Kleedkamer 5                      Patrick de Vries

Selectie1+2                          20.00-21.30         Kleedkamer 5 + 6                 Henk Spaan /Bjorn Tijssen

Selectie keepers                 20.00-21.30         Kleedkamer 5 + 6                 Martijn Valk

Meisjes B1                            18.45-20.00         Kleedkamer 7                      Ron v Wijk/Pierre Jesterhoudt

E3                                          18.00-19.00         Kleedkamer 8          D. Stomp /M.Smalheer /F. Loonstra

D4                                          18.00-19.30         Kleedkamer 9                      Gerard van der Werf / Jos van Veen

Sen 4                                     20.30-21.45         Kleedkamer 9                      Meindert de Wit

Dames 1                                 20.00-21.30         Kleedkamer 10                    Wout Bosgra

D1                                          18.30-19.45         Kleedkamer 11        V. Kroezen/D. Langereis/Y. Bacaksiz

D2                                          17.15-18.30         Kleedkamer 12                        Freek van der Veen

Sen 3                                      20.00-21.30         Kleedkamer 12                      Cas Rood

B+C keepers                         18.30-19.45         Kleedkamer 4 + 7 + 11              Paul Kok

                                                                                                                                                                                                                            

Vrijdag

Tijd

Veld 1

Veld 2

Veld 3

Veld 4

Veld 5

Veld 6

Veld 7

Veld 8

Keepershoek

16.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.30

 

 

 

 

 

 

E1

 

 

17.45

 

 

 

 

 

 

E1

 

 

18.00

 

 

 

 

 

 

E1

 

 

18.15

 

 

 

 

 

 

E1

 

 

18.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.00

 

 

Meisjes+Dames keepers

 

 

 

 

 

 

19.15

 

 

Meisjes+Dames keepers

 

 

 

 

 

 

19.30

 

 

Meisjes+Dames keepers

 

 

 

B2

B2

 

19.45

 

 

Meisjes+Dames keepers

 

 

 

B2

B2

 

20.00

 

 

Meisjes+Dames keepers

 

 

 

B2

B2

 

20.15

 

 

 

 

 

 

B2

B2

 

20.30

 

 

 

 

 

 

B2

B2

 

20.45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vrijdag:

           

Meisjes+Dames keepers          19.00-20.15    Kleedkamer 2                    Menno Bakker

E1                                                17.30-18.30    Kleedkamer 3                    Jacco Rijkhoff / Ferdie Zwiep

B2                                               19.30-20.45    Kleedkamer ?                    Cursisten junioren trainer cursus

 

 

De kabouters trainen op zaterdag van 9.30 tot. 11.30

De F pupillen trainen op woensdag middag van 14.00 tot 15.00

Silema
Voetbalvereniging West Frisia - Ga naar de website
Kreeft auto&service
Impression creatieve communicatie