Wedstrijden

Zaterdag 21 oktober

Thuis Uit Scheidsrechter Aanvang Soort
Blauw Wit (W) MO 17-1 West Frisia/Dindua MO17-1 10:00 beker
Marken JO17-1 West Frisia JO17:1 11:45 beker
DSOV JO17-3 West Frisia JO17:2 11:00 beker
Terrasvogels JO14-2 West Frisia JO14:1 12:00 beker
KSV JO13-3 West Frisia JO13:2 13:00 beker
WMC JO10-1G West Frisia JO10:1 10:00 beker
Sporting Andijk JO9-1 West Frisia JO9:1 09:30 competitie
WSW JO9-2 West Frisia JO9:3 09:30 competitie
West Frisia JO8-3 West Frisia JO8:2 Ruud Hoeflaak08:45 competitie

Zondag 22 oktober

Thuis Uit Scheidsrechter Aanvang Soort
West Frisia 1 (zon) Alkmaarsche Boys 1 (zon) G Marees*14:00 competitie
Kleine Sluis 2 West Frisia 3 (zon) 11:00 beker
Kleine Sluis 35+1 West Frisia 35+1 (zon) 11:00 beker
West Frisia VR1 (zon) FC Medemblik Vr.1 André Stuut11:00 beker

Woensdag 25 oktober

Thuis Uit Scheidsrechter Aanvang Soort
West Frisia 5 (zon) FC Medemblik 3 Michel Kok19:30 competitie

Zaterdag 28 oktober

Thuis Uit Scheidsrechter Aanvang Soort
West Frisia/Dindua MO11-1 Oosthuizen MO11-1 Dindua10:15 competitie
KGB MO15-1 West Frisia/Dindua MO15-3 11:00 competitie
Kleine Sluis MO13-1 West Frisia/Dindua MO13-2 11:00 competitie
West Frisia/Dindua MO15-1 Kleine Sluis MO15-1 Tim Tuytel11:30 competitie
West Frisia/Dindua MO13-1 Spirit'30 MO13-1 Paul van der Werf11:30 competitie
Winkel MO11-1 West Frisia/Dindua MO11-2 11:45 competitie
L S V V MO15-1 West Frisia/Dindua MO15-2 15:00 competitie
de Blokkers JO17-2 West Frisia JO17:1 13:15 competitie
West Frisia MO17:1 Berkhout MO17-1 Dindua14:30 competitie
Berkhout JO16-1 West Frisia JO16:1 13:30 competitie
West Frisia JO15:2 FC Medemblik JO15-2 Arie Coens14:30 competitie
de Blokkers JO14-3 West Frisia JO14:1 10:00 competitie
West Frisia JO13:1 Spirit'30 JO13-1 Casper Stavenuiter11:30 competitie
West Frisia JO13:2 Kwiek'78 JO13-2 Paul de Bruin13:00 competitie
West Frisia JO13:3 Spartanen JO13-2 Nuradin Osman13:00 competitie
V V W JO11-2 West Frisia JO11:2 11:30 competitie
Schellinkhout JO11-1 West Frisia JO11:3 10:30 competitie
FC Medemblik JO10-1 West Frisia JO10:1 09:00 competitie
HSV Sport 1889 JO10-2 West Frisia JO10:2 10:45 competitie
West Frisia JO10:3 Always Forward JO10-6 Mahad Abdiwahad10:00 competitie
West Frisia JO9:1 Victoria O JO9-1 Thijs Kay08:45 competitie
West Frisia JO8:1 FC Medemblik JO8-2 Sem Rotgans08:45 competitie
Reiger Boys JO8-8 West Frisia JO8:2 08:45 competitie
West Frisia JO8:3 de Zouaven JO8-4 Dirk Offerman08:45 competitie

Zondag 29 oktober

Thuis Uit Scheidsrechter Aanvang Soort
West Frisia/Dindua Vr.1 Geel Wit VR1 (zon) André Stuut11:00 competitie
West Frisia 1 (zon) VSV 1 (zon) J.A.H. van Genderen*14:00 competitie
West Frisia 2 (zon) KGB 2 (zon) F. Hemminga*11:30 competitie
West Frisia 3 (zon) SEW 2 Hans Veen12:00 competitie
de Blokkers 6 West Frisia 4 (zon) 12:00 competitie
Spirit'30 5 West Frisia 5 (zon) 12:30 competitie
West Frisia 35+1 (zon) de Zouaven 35+1 GSB10:00 competitie

Zaterdag 4 november

Thuis Uit Scheidsrechter Aanvang Soort
West Frisia/Dindua MO11-2 Nieuwe Niedorp MO11-1 Dindua10:15 competitie
Berkhout MO11-1 West Frisia/Dindua MO11-1 10:15 competitie
RKAV Volendam MO15-1 West Frisia/Dindua MO15-1 10:30 competitie
West Frisia/Dindua MO13-2 Nieuwe Niedorp MO13-1 Dindua13:00 competitie
ST Twisk TSV/MOC MO17-1 West Frisia/Dindua MO17-1 14:00 competitie
West Frisia JO17:1 FC Den Helder JO17-2 Gerrit Mosselman14:30 competitie
West Frisia JO17:2 WSW JO17-1 Arie Coens11:30 competitie
West Frisia JO16:1 Westfriezen JO16-2 Paul de Bruin14:30 competitie
Reiger Boys JO15-2 West Frisia JO15:1 10:30 competitie
Woudia JO15-1 West Frisia JO15:2 11:30 competitie
West Frisia MO15:2 de Blokkers MO15-1 Casper Stavenuiter11:30 competitie
West Frisia JO14:1 KGB JO14-1 Nuradin Osman13:00 competitie
de Blokkers JO13-3 West Frisia JO13:2 11:30 competitie
Always Forward JO13-4 West Frisia JO13:3 14:00 competitie
Victoria O JO12-1 West Frisia JO12:1 11:00 competitie
de Zouaven JO11-2 West Frisia JO11:1 10:15 competitie
West Frisia JO11:3 V V W JO11-2 Bart Sluijs10:00 competitie
West Frisia JO10:1 Zwaluwen'30 HCSV JO10-1 Tygo Hoeflaak10:00 competitie
West Frisia JO10:2 Berkhout JO10-1 Mahad Abdiwahad10:00 competitie
Apollo'68 JO10-1G West Frisia JO10:3 11:30 competitie
Reiger Boys JO8-2 West Frisia JO9:1 08:45 competitie
SEW JO 9-1 West Frisia JO9:2 10:00
de Zouaven JO9-3 West Frisia JO9:3 09:00 competitie
Sporting Andijk JO8-2 West Frisia JO8:1 09:30 competitie
West Frisia JO8:2 RKEDO JO8-1 Nick Abcouwer08:45 competitie
HSV Sport 1889 JO08-2 West Frisia JO8:3 10:45 competitie

Zondag 5 november

Thuis Uit Scheidsrechter Aanvang Soort
Blokkers De VR2 (zon) West Frisia/Dindua Vr.1 11:00 competitie
KFC 1 (zon) West Frisia 1 (zon) 14:00 competitie
Valken De 2 (zon) West Frisia 2 (zon) 11:30 competitie
West Frisia 4 (zon) Strandvogels 2 Ronald van der Werf12:00 competitie
West Frisia 5 (zon) de Valken 4 Michel Kok11:30 competitie
MOC 35+1 West Frisia 35+1 (zon) 10:30 competitie
Zeemacht Vr.1 West Frisia VR2 (zon) 11:45 competitie

Zondag 12 november

Thuis Uit Scheidsrechter Aanvang Soort
West Frisia/Dindua Vr.1 DWS VR1 (zon) 11:00 competitie
West Frisia 2 (zon) Purmerend 2 (zon) 11:30 competitie

Zondag 19 november

Thuis Uit Scheidsrechter Aanvang Soort
Assendelft VR1 (zon) West Frisia/Dindua Vr.1 12:00 competitie
HSV 1 (zon) West Frisia 1 (zon) 14:00 competitie
RKEDO 2 (zon) West Frisia 2 (zon) 11:30 competitie

Zondag 26 november

Thuis Uit Scheidsrechter Aanvang Soort
West Frisia/Dindua Vr.1 RKEDO VR1 (zon) 11:00 competitie
West Frisia 1 (zon) SVW 27 1 (zon) 14:00 competitie
West Frisia 2 (zon) WV-HEDW 2 (zon) 11:30 competitie

Zondag 3 december

Thuis Uit Scheidsrechter Aanvang Soort
DWOW VR1 (zon) West Frisia/Dindua Vr.1 14:00 competitie
Zaanlandia 1 (zon) West Frisia 1 (zon) 14:00 competitie
Volendam (rkav) 2 (zon) West Frisia 2 (zon) 12:00 competitie

Zondag 10 december

Thuis Uit Scheidsrechter Aanvang Soort
West Frisia/Dindua Vr.1 Spaarnwoude VR1 (zon) 11:00 competitie
West Frisia 1 (zon) Kolping Boys 1 (zon) 14:00 competitie
West Frisia 2 (zon) Blokkers De 2 (zon) 11:30 competitie

Zondag 17 december

Thuis Uit Scheidsrechter Aanvang Soort
Texel 94 1 (zon) West Frisia 1 (zon) 14:00 competitie
Silema
Voetbalvereniging West Frisia - Ga naar de website
Kreeft auto&service
Impression creatieve communicatie