Hoofdbestuur

Voorzitter 
Leonie de Groot 
voorzitter@westfrisia.nl
06-14282988
Taakveld: Sportiviteit & Respect

Vice-voorzitter 
Paul Fölsche
vicevoorzitter@westfrisia.nl 
Taakveld: Facilitair

Penningmeester
Cynthia van Bezooijen
penningmeester@westfrisia.nl

Secretaris 
Nikki Oud
secretaris@westfrisia.nl 
Taakveld: Lief & Leed

Algemeen lid Technische zaken 
Peter Groot 
peter@westfrisia.nl 
Taakveld: Technische zaken en jeugdzaken 

Algemeen lid Jeugdzaken
Ankie Eleveld
ankie@westfrisia.nl 
Taakveld: Taakplicht, vrijwilligers, kantinezaken

Algemeen lid Dames- en meisjesvoetbal 
Inge Bloem 
inge@westfrisia.nl 
Taakveld: Dames- en meisjescommissie, Evenementencommissie

Algemeen lid Sponsoring
Derwin Dirven 
derwin@westfrisia.nl 
Taakveld: Sponsorcommissie, Club van 100, Website en social media commissie 

Algemeen lid Kantinezaken
Vacant
Taakveld: Kantinezaken

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!